O firmie

Jesteśmy polskim producentem elementów architektury ogrodowej z drewna, w tym: płotków, pergoli, domków ogrodowych, huśtawek, wyrobów do dekoracji ogrodów, przydomowych placów zabaw. Wyroby Werth-Holz znane są z najwyższej jakości i trafiają zarówno na rynek Polski, jak również na wiele rynków europejskich, w tym do Niemiec, Francji, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Norwegii, Czech, Słowacji i Wielkiej Brytanii. Produkcja wyrobów odbywa się w fabryce w Pszczewie oraz tartaku zlokalizowanym w miejscowości Świdwowiec.

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Pszczewie (województwo lubuskie) około 90 km na zachód od Poznania i około 100 km od granicy polsko-niemieckiej. Dysponujemy kilkoma zespołami suszarni drewna o łącznej powierzchni ponad 300 m2 oraz kilkoma autoklawami ciśnieniowymi do impregnacji drewna. Posiadamy również możliwość barwienie oraz malowania naszych wyrobów w lakierni. Nasze produkty są składowane w magazynach pod dachem o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 10 000 m2. Pozwala to zapewnić najwyższą jakość na każdym etapie procesu produkcji (od momentu wejścia surowca na teren zakładu, poprzez proces jego obróbki i składowania, aż do momentu wyjazdu gotowego wyrobu do naszych klientów). Stawiamy na ciągłe doskonalenie sposobu produkcji, aby nasze wyroby w pełni zaspokajały oczekiwania klientów.

Produkty Werth-Holz zostały docenione przez klientów niemieckich, co pozwoliło w teście przeprowadzonym przez magazyn Bild –„TOP MARKE GARTEN 2019” – Werth-Holz ze swoimi produktami zająć pierwsze miejsce wśród producentów galanterii ogrodowej na rynku w Niemczech. Ponadto firma i marka Werth-Holz zdobyła na rynku polskim tytuł DOBRA MARKA 2020 – Jakość, Zaufanie i Renoma w kategorii: Piękny Ogród: Producent drewnianej architektury ogrodowej.

Dane rejestrowe spółki

Werth-Holz S.A.
ul. Jasna nr 14/16A
00-041 Warszawa
www.werth-holz.eu
info@werth-holz.eu

NIP: 957-098-54-92
Regon: 220503759

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy

XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego kapitał zakładowy 5.438.400 PLN

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Więcej
X