Warunki płatności

Sklep AleGarden.pl oferuje szeroki wybór form płatności za zamawiane przedmioty. Wybierz ten sposób płatności, który jest dla Ciebie najwygodniejszy.

Istnieje mozliwość otrzymania faktury VAT. W takim przypadku należy podać wszelkie niezbędne dane do faktury VAT w komentarzu do zamówienia.

Przelew na konto
Na poleceniu przelewu należy podać numer zamówienia. Numer zamówienia otrzymasz e-mailem potwierdzającym złożenie zamówienia.
Dane do dokonania przelewu:

Santander Bank Polska S.A.
numer rachunku :12 1090 1593 0000 0001 3082 2833
AleGarden.pl
Werth-Holz S.A.
ul. Jasna nr 14/16A
00-041 Warszawa

Płatność kurierowi (za pobraniem)
Opcja dostępna dla zamówień o wartości do wartosci 850,00 zł. Wybierz ją, jeżeli zależy Ci na jak najszybszym zrealizowaniu zamówienia - w przypadku innych form płatności zamówienie jest realizowane dopiero  po weryfikacji wpłynięcia środków. Gdy płacisz gotówką przy odbiorze, przygotuj dokładnie odliczoną kwotę, ponieważ kurier nie zawsze ma możliwość sprawnego wydania reszty. W przypadku wybrania transportu za pobraniem doliczona zostanie dodatkowo opłata z tytułu pobrania w kwocie 10,00 zł.

Gotówka przy osobistym odbiorze
Istnieje mozliwość osobistego odbioru zamówionego towaru oraz zapłacenia za niego gotówką podczas odbioru. Odbiór osobisty możliwy jest tylko po uprzednim ustaleniu daty odbioru z pracownikiem sklepu. Odbiór osobisty możliwy jest w godzinach od 8:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy w naszym zakładzie produkcyjnym :
Werth-Holz S.A.
ul. Dworcowa 5
66-330 Pszczew
(województwo lubuskie)

Płatność kartą płatniczą / przelew bezpośredni
Jest to transakcja polegająca na przekazaniu środków w czasie bezposrednim, za pośrednictwem zewnętrznego serwisu internetowego  PayByNet i na warunkach przez niego określonych, który gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i przesyłanych danych. Jest to najszybszy sposób płatnosci.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Więcej
X